Ponuku ktorého obchodníka si nikdy nenecháte ujsť?

U ktorého obchodníka je radosť
nakupovať?

Ktorý obchodník je podľa vás najviac cool?

U ktorého obchodníka má nakupovanie grády?

MATERIÁLY PRE OBCHODNÍKOV

Tento manuál obsahuje základné informácie o šiestom ročníku ocenenia Mastercard Obchodník roka a prináša niekoľko tipov, ako podporiť hlasovanie verejnosti a získať víťazstvo v kategórii Mastercard Obchodník roka 2018 – Cena verejnosti.

Na podporu hlasovania je možné využiť pripravené propagačné materiály, do ktorých stačí len doplniť logo obchodníka. Môžete použiť aj vlastné materiály s logom Mastercard Obchodník roka 2018 v súlade s manuálom jednotného vizuálneho štýlu.

V prípade použitia vlastných materiálov je nutné dodržanie pravidiel textovania. Musí byť zrejmé a jednoznačné, že do spotrebiteľskej súťaže môže byť zaradený každý hlasujúci, teda bez ohľadu na to, pre ktorého obchodníka hlasoval.

Všetky návrhy komunikácie musia prejsť schválením organizátora. Zašlite nám ich, prosím, pred ich zverejnením na e-mailovú adresu lucie.pavlu@ogilvy.com.

Hlasujúcim môžete tiež pripomenúť, že môžu vyhrať atraktívnu cenu. Každý hlasujúci sa môže zúčastniť súťaže o 10 tabletov iPad mini.

Víťaz kategórie Mastercard Obchodník roka 2018 – Cena verejnosti

  • V hlasovaní verejnosti je rozhodujúce len absolútne poradie naprieč odborovými špecializáciami obchodníkov, víťazom sa teda stáva obchodník s celkovo najvyšším počtom hlasov.
  • Umiestnenie ďalších obchodníkov v rámci jednotlivých odborov, teda od 2. miesta ďalej, nemožno považovať za víťazstvo vo svojom segmente a nemožno týmto spôsobom akokoľvek komunikovať.